Кейси

KredoBank запустив пілот автоматизованого кредитування за 4 місяці

By January 15, 2021 March 17th, 2021 No Comments

«Кредобанк» автоматизує процеси кредитування юридичних осіб з рішенням «Кредитний Конвеєр» від Banza на платформі Creatio.

Банк отримає технологічний інструмент для прискорення та оптимізації обслуговування клієнтів, від оформлення заявки і перевірки даних, до видачі кредиту, з урахуванням всіх внутрішніх бізнес-процесів. На поточний момент, завершений 1-й етап проекту, метою якого було, в першу чергу, поступово перевести користувачів кредитного процесу на нову платформу.

Важливо було зробити перехід м’яким, а систему доброзичливою.  Вже через 4 місяці роботи з «чистого аркуша», в липні 2020, силами крос-функціональної команди банку з 8-ми чоловік і 8-ми наших фахівців, у відділеннях регіонів Києва і Львова стартував пілотний проект!

«Ніхто не очікував результат так швидко. За результатом попередніх періодів на подібні проекти витрачалося не менше року.» 

відмічає Роман Онищенко, IT-Директор Кредобанк.

«Ми розуміємо, що сьогодні довге розгойдування для бізнесу – це недозволена розкіш. Саме синергія експертизи співробітників Клієнта та нашого продукту прискорює і полегшує шлях до цифрової трансформації Кредобанку.»

говорить Вікторія Омельченко, CEO Banza.

Одним з основних переваг платформи Creatio – є гнучкі low-code технології, які дозволяють у рамках організації ефективно взаємодіяти бізнесу і IT, – а це означає, що будь-які пропозиції, щодо оптимізації можна швидко реалізувати в реальний діючий функціонал.  

Ми продовжуємо роботу над реалізацією наступного етапу, який включатиме: створення і збереження фінансової звітності клієнта банку, автоматичний розрахунок фінансових показників і рейтингів, лімітів кредитування, а далі – формування кредитних договорів, створення угоди в АБС Б2 і наступні удосконалення!

make IT easy