Skip to main content
Без категоріїБлогНовини

Banza спільно з OTP Capital зібрали 100% необхідної суми на реставрацію картини

By March 19, 2021March 30th, 2021No Comments

У грудні 2020 року ми відмовилися від придбання корпоративних сувенірів до Нового року на користь благодійності. Спільно з партнером OTP Capital ми запустили проект pinUart.com – платформу, спрямовану на збір коштів для реставрації творів мистецтва. Перший експонат нашого проекту – картина з фонду музею Ханенків – “Середземноморська гавань з караваном торговців” раннього голландця Яна Батіста Ван Дер Мейрена.


Ця соціальна ініціатива створена для нас і наших партнерів, компаній, готових підтримувати не найпопулярніші, але не менш важливі, напрямки в благодійності – розвиток мистецтва і збереження культурної спадщини країни.

За 3 місяці спільними зусиллями з головним партнером проекту – OTP Capital, підтримкою інших партнерів ми зібрали 83 тисячі гривень (100% від необхідної суми). До нашої благодійної кампанії приєдналися: Оксфорд Медікал – велика мережа медичних центрів в Україні та страхова компанія UNIQA.

Ми раді долучитися до ініціативи, запропонованої компаніями OTP Capital і Banza. Тепер і ми, з гордістю, можемо сказати, що реанімуємо не тільки життя людей, а й творчу спадщину країни.

– зазначає Oxford Medical.

«Для нас страхування – це збереження. Бренд UNIQA має давні традиції з підтримки мистецтв, особливо живопису, і є постійним партнером багатьох виставок та музейних проєктів, як у Європі, так і в Україні. Ми раді долучитись до цієї благодійної ініціативи, яка допоможе зберегти безцінні твори мистецтва для майбутніх поколінь і дякуємо нашим партнерам за таку можливість».

– зазначив Володимир Симончук, Голова Правління Страхової компанії «УНІКА Життя».

Особливу подяку хочемо висловити основному партнеру і співзасновнику фонду pinUart, CEO OTP capital – Наталії Меженській!

Нарешті перлина київського музею Ханенків – масштабна робота “Середземноморська гавань з караваном торговців” готується до транспортування у реставраційну майстерню, де проведе рік!

Без вас цей проект був би неможливий! З вашою допомогою ми відкриваємо світу творчу Україну!

Далі — більше!