IT КОМПАНІЯ BANZA ПРОВІДНИЙ РОЗРОБНИК  ТА ІНТЕГРАТОР

CRM і BPM рішень, веб- та мобільних додатків

Banza – українська IT-компанія, вендор та топ-партнер Creatio. Завдяки унікальній синергії технологій, управлінню low-code процесами і нашому багаторічному досвіду ми допомагаємо легко впроваджувати цифрову трансформацію та інновації в бізнес. Прискорьте продажі, банківську діяльність, логістику, виробництво та обслуговування клієнтів за допомогою наших ІТ-рішень.

Флагманські продукти автоматизації для:

БАНКІНГУ: управління омніканальним фронт-офісом і контакт-центром, обробкою та моніторингом кредитів, управлінням заборгованістю, чат-ботами, програмами лояльності, порталами, веб- та мобільними додатками.

РІТЕЙЛУ: управління продажами та обслуговуванням, польовими силами, відстеження та аналіз інтересів клієнтів і поведінки споживачів, програми лояльності  з різними правилами та механіками, персоналізовані комунікації (SMS, електронна пошта, месенджери, чат-бот, контакт-центр), тендерні платформи , тощо

ВИРОБНИЦТВА: сервісна служба, веб-портали.

Ми експертна IT-команда з:

200 співробітниками (розробники, аналітики, QA, відділ продажів і маркетингу)

20-ти річною експертизою

власним R&D центром та маркетплейсом

довірою європейських та азійських корпоративних компаній

унікальною синергією технологій

управлінням low-code процесами і власною експертизою

Ми з вами живемо у час трансформації на гіпершвидкості. Сьогодні довга розкачка для бізнесу - це недозволена розкіш. Тому спираючись на надійних партнерів, ви зможете легко адаптувати та впровадити практично будь-яку ідею у ваш бізнес за лічені дні. Вам не потрібна наукова ступінь з програмування, залиште у спокої свій IT відділ. Я в захваті, коли бачу наскільки ми допомогли Клієнту. Синергія технологій CRM і BPM робить життя простішим і прибутковішим для наших Партнерів, несе благополуччя їх Клієнтам, а результат комфортної взаємодії співробітників на всіх етапах бізнес-процесу не змушує на себе чекати.

Вікторія ОмельченкоCEO

ТРАНСФОРМУЄМО БІЗНЕС ПО 4-М ПРИНЦИПАМ

МИ ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ

  • Готові або індивідуальні рішення для вашого бізнесу на платформі Creatio
  • Інтеграція, адаптація та розвиток продуктів Creatio Marketplace
  • Аутстаф експертів Banza
  • T&M, підтримка та супровід реалізованих проектів

#makeITeasy

у маркет рішень

ТОВ «БАНЗА»
Україна, 88017, м. Ужгород, вул. Грушева буд. 29
Код ЄДРПОУ 44698858
ІПН 446988507019