17 РОКІВ НАС ДРАЙВИТЬ  УСПІХ НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Banza – гуру в CRM і BPM для банків та торгівлі

 

Наша історія починалася у 2002 році. Ми пройшли шлях від департаменту проєктів у Terrasoft 2002-2017 до самостійної IT-компанії, провідного розробника та інтегратора CRM&BPM в Азії та Східній Європі.

Banza – молода компанія, в якій зібрана проєктна команда, експертиза, методологія, які сформовані за роки діяльності на ринку. Наш інвестор – SoftClub, одна з 500 найбільших у світі софтверних компаній за версією журналу SOFTWARE MAGAZINE. Великі та середні підприємства в більш ніж 20-ти країнах використовують наші рішення на платформі Creatio для автоматизації процесів продажів, сервісу, маркетингу, електронного документообігу та іншої операційної діяльності. У нашому портфоліо – 40 enterprise клієнтів, переважно у банківському і торговому сегменті.

Ми просуваємо цифрову трансформацію у бізнес!

 

впровадити CRM-систему

автоматизувати продажі та сервіс

сформувати профіль клієнта 360

налаштувати комунікації

впровадити програму лояльності

систематизувати документообіг і заявки

Так, ми все це можемо,

Banza –  Ваш експерт з CRM

 

точно знаємо, що робимо

 

працюємо “надовго”

 

Зараз перестає бути в тренді говорити про свою експертність, але ми сміливо констатуємо факт про те, що у нас найбільший в СНД, досвід з автоматизації бізнес-процесів у Enterprise-компаніях і топ-експертиза у фінансовому та торговому секторі.

Наші клієнти отримують не тільки виконання проекту, а й регулярну підтримку, техобслуговування, навчання, розширення функціоналу. Ми робимо все, щоб клієнти поверталися до нас, саме тому, досвід взаємодії вимірюється роками. Клієнти з СНД, Азії, Європи довіряють нам.

НАША МІСІЯ – ДОПОМАГАТИ КОМПАНІЯМ ЛЕГКО ВПРОВАДЖУВАТИ ІННОВАЦІЇ У БІЗНЕС

Ми з вами живемо у час трансформації на гіпершвидкості. Сьогодні довга розкачка для бізнесу - це недозволена розкіш. Тому спираючись на надійних партнерів, ви зможете легко адаптувати та впровадити практично будь-яку ідею у ваш бізнес за лічені дні. Вам не потрібна наукова ступінь з програмування, залиште у спокої свій IT відділ. Я в захваті, коли бачу наскільки ми допомогли Клієнту. Синергія технологій CRM і BPM робить життя простішим і прибутковішим для наших Партнерів, несе благополуччя їх Клієнтам, а результат комфортної взаємодії співробітників на всіх етапах бізнес-процесу не змушує на себе чекати.

Вікторія ОмельченкоCEO

ТРАНСФОРМУЄМО БІЗНЕС ПО 4-М ПРИНЦИПАМ

 

РЕАЛІЗУЙТЕ СВОЇ БІЗНЕС-ІДЕЇ ЛЕГКО

розвиваючи пріоритетні напрямки, не витрачаючи час на рутину. Наша глибока експертиза і команда професіоналів дозволяють створювати гнучкі рішення для окремих процесів і цілих галузей

у маркет рішень