Skip to main content
БлогНовини

Banza прийняла участь у саміті FINTEX SUMMIT 2023 у Баку

Ми відвідали FINTEX SUMMIT 2023 у Баку.

Де провели дискусії та обмінялися думками про останні тенденції в галузі фінансових технологій, цифровізації та платіжних екосистем. Ми вивчили потенціал співпраці між банками та фінтех-компаніями, а також розглянули проблеми безпеки, які супроводжують швидке зростання цих технологій. Азербайджан надав унікальну перспективу, де ми побачили прості речі через іншу призму.

Summit став майданчиком для обміну ідеями та досвідом у сфері нових і перспективних тенденцій у сфері фінансових технологій, цифровізації, платіжних екосистем.

Це місце для обговорення можливостей, що надаються новими фінансовими та банківськими продуктами, інноваційними платіжними рішеннями, цифровими валютами, можливостей співіснування та співробітництва банків з фінтехом, а також питань безпеки, які постають під час стрімкого розвитку таких технологій.

Тут розглядалися найкращі практики створення правової бази для таких нових послуг і продуктів, а також вивчався вплив усіх цих процесів на зміцнення фінансової стійкості, фінансової інклюзивності та кращого досвіду клієнтів.