Skip to main content
БлогНовини

Creatio — лідер у 6-ти осінніх рейтингах G2 Grid

Платформу та продукти Creatio, на якій Banza розробляє свої no-code та low-code рішення, названо лідером відразу в шести рейтингах G2:

No-code платформ — для швидкої побудови бізнес-процесів і створення корпоративних застосунків без програмування, за допомогою візуальних користувацьких інструментів.

Low-code платформ — для розробки корпоративного програмного забезпечення будь-якої складності з мінімальною участю програмістів і необмеженими можливостями кастомізації.

 

BPM-рішень — для побудови й автоматизації бізнес-процесів з метою оптимізації щоденних операцій і підвищення ефективності роботи компанії.

CRM-рішень — для комплексного управління взаємовідносинами з клієнтами: від маркетингу і продажу до сервісного обслуговування.

Рішень для контакт-центрів — для організації результативної роботи операторів у складі команд підтримки або продажів.

AD-платформ — для швидкого створення застосунків та їх безперервного ітераційного розвитку із застосуванням гнучкої методології розробки.

Технології Creatio допомагають великим і середнім компаніям по всьому світу створювати low-code компанії.  Велика кількість розширень і шаблонів, створених партнерським співтовариством і користувачами Creatio, допомагають ще швидше впроваджувати нові інструменти в роботу компанії для досягнення виняткових бізнес-результатів.