Skip to main content
БлогНовини

Група компаній Creatio залучила міноритарні інвестиції в розмірі $68 млн для посилення провідних позицій на глобальному low-code ринку

Група компаній Creatio, розробник low-code платформи для управління процесами і CRM, до складу якої входить Terrasoft, залучила міноритарні інвестиції в розмірі $68 млн для посилення провідних позицій на міжнародному low-code ринку.

Лід-інвестором виступив фонд Volition Capital, який інвестує у швидкозростаючі технологічні компанії, що розвивають бізнес в Америці. Співінвестором виступив фонд Horizon Capital, що володіє більш ніж 25-річним досвідом підтримки зростаючих компаній у країнах Європи.

Важливо підкреслити, що команда, менеджмент і стратегія компанії, а також бачення продуктів і готовність забезпечувати винятковий клієнтський досвід залишаються незмінними.

Група Creatio розвивалася без залучення зовнішніх інвестицій і за рахунок власних ресурсів домоглася стрімкого зростання на міжнародному ринку. Сьогодні, з командою з 600 співробітників по всьому світу, Creatio демонструє вражаючі бізнес-результати. Отримані кошти будуть спрямовані на подальше прискорення експансії на глобальному ринку, підсилення R&D та активний розвиток партнерської екосистеми в 110 країнах світу.

Внесок у розвиток ринку

За прогнозами аналітиків, обсяг світового ринку low-code платформ до 2030 року досягне $187 млрд. Попит на low-code технології безперервно зростає завдяки гострій потребі організацій у цифровій трансформації ключових процесів, а також переосмисленню способів взаємодії з клієнтами, партнерами і співробітниками. Переваги платформи і продуктів Creatio, на якій Banza створює ефективні рішення, дозволять і надалі утримувати провідні позиції в цій сфері, а інвестиції стануть потужним драйвером розвитку ринку low-code рішень для управління процесами і CRM.