Skip to main content
Без категорії

Гейміфікація Banza пройшла до фіналу HR-Pro!

By August 28, 2021September 7th, 2021No Comments

Юхуу! Ми пройшли відбірковий етап та увійшли до фіналу з Banza Game у номінації Діджітальне робоче середовище у рамках Всеукраїнської Нагороди Року для HR-професіоналів HR Pro.

Чому саме наш проєкт має взяти премію?

Це реальний Digital-HR #madeinUkraine! Уявіть Monobank всередині компанії. З завданнями, нагородами, аналітикою. І все це у легкому та зручному інтерфейсі, як для користувача, так і для адміністратора. Веб і мобільна версія. І що важливо - систему можна масштабувати!

Максим КарашаАрхітектор Banza Game

Головна ознака ефективного HR – це вміння створювати адаптивні інструменти взаємодії. Щоб перехід, наприклад, з офлайну в карантинний онлайн не став для бізнесу – крахом, а для співробітників – приводом відчути себе самотньо. Так виникла ідея за допомогою наших Low-code технологій побудувати систему гейміфікації для колективу.

HR PRO — це про підвищення цінності та конкурентоспроможності професії HR в Україні, про пошук нових інструментів для підтримки і розвитку талантів компаній. HR-комьюніті в Україні — велике та потужне. І дуже важливо відзначити команди за досягнення в професії, так як робота одного HR дає поштовх багатьом іншим.

Катерина КовалевськаHead of Supervisory Board Ukrainian Association HRPro

І поки ми чекаємо на перемогу, дивіться відос від команди про реалізацію проєкту

Людяність + автоматизація - це базис для розвитку та досягнення бізнес-цілей. HR - це завжди про натхнення та емоційну віддачу. І якщо частину емоцій можливо автоматизувати, хіба це не збереже #humanresource? Результати говорять самі за себе.

Юлія КудрицькаHR Director Banza

зростання залученості

лояльність співробітників

впізнаваність на Dou

Ми вже вбудували найпопулярніші механіки та налаштування. При цьому наповнення, зовнішній вигляд, UX/UI можуть адаптуватися під будь-які сфери та цілі бізнесу. Будь-то внутрішні або зовнішні комунікації.

Дар'я ТкачАналітик Banza Game

Ми хотіли об'єднати всіх співробітників в одному місці. Banza Game підходить всім. Інтроверт ти або любиш бути запальничкою колективу - неважливо, ти можеш очолити таблицю лідерів. А мені, як адміністратору, заходить таке: легко керувати грою, завданнями, верифікувати виконані, або створювати нові, як з комп'ютера, так і з телефону та навіть за допомогою чат-боту.

Ольга ЧорнобровHR Generalist Banza

Дізнайтеся більше про гейміфікацію