Skip to main content
БлогНовини

1500 учасників за 10 днів на Нацплатформі продовольчої безпеки від Держпродспоживслужби

Національна платформа продовольчої безпеки проєкт Держпродспоживслужби, який дозволяє своєчасно отримувати інформацію про забезпечення продовольством на території України.

Продовольча безпека країни залежить від оперативної взаємодії різних учасників процесу: влади, бізнесу, міжнародних організацій та інших сторін. Тому, Держпродспоживслужба запустила централізовану платформу для автоматизації управління продовольчими потребами та гуманітарною допомогою. Вона створена для об’єднання зусиль виробників харчових продуктів, міжнародних організацій, торгових мереж для розвитку української економіки в умовах війни. Через неї можна проінформувати учасників ринку про свої потреби, а також сповістити про наявні пропозиції.

Для реалізації проєкту Terrasoft надав безкоштовні ліцензії на використання платформи Creatio. Налаштування рішення, також на волонтерських засадах, за лічені дні здійснила команда Banza, провідний партнер Terrasoft в Україні та світі.

«За допомогою платформи можна швидко сформувати потребу в тих чи інших товарах та побачити пропозиції інших учасників ринку. В часи, коли кожна хвилина має значення, ми створили інструмент, який допомагає забезпечити наших захисників та населення найнеобхіднішими продуктами. Запрошуємо агрофірми, виробників, торговельні мережі та органи влади активно користуватись цією платформою»

Анатолій Вовнюкт.в.о. Голови Держпродспоживслужби

Функціонал платформи допоможе вам:

 

  • Організувати оперативну роботу (виробників харчових продуктів, торгівельних мереж, міжнародних організацій, військових адміністрацій) в одному місці
  • Прискорити процес забезпечення продуктами харчування та товарами першої необхідності (мешканців громад, ЗСУ, ТрО)
  • Відслідковувати стан забезпечення продовольством
  • Проаналізувати дефіцитні позіції
  • Мати прямий контакт між покупцем та постачальником і навпаки
  • Укладати угоди між покупцем та постачальником
  • Замовляти логістичні послуги
  • Мати доступ до держзамовлень в режимі online
  • Стимулювати економіку країни у військовий час

«Чіткість і злагодженість дій усіх учасників надскладного в умовах війни процесу постачання — це чи не єдиний шанс здолати гуманітарну кризу. Ми ні хвилини не вагались і доєднались до ініціативи заради теперішнього і майбутнього»

Вікторія ОмельченкоСЕО Banza

Ініціатива вже налічує 1500 учасників, це: органи державної влади, волонтерські організації, виробники харчової продукції та роздрібні мережі. Функціонал і можливості платформи зростають з кожним днем. Використання платформи та реєстрація — безкоштовні.